Hizmetler

Türkiyede Proje Turları

Düzenli sunduğumuz projelerle gelişmeleri sizde yakından takip edin

Antalya bölgemizdeki misafirperverliğimizden faydalanmanızı temenni ediyoruz. Gelişmekte olan projelerimizin günlük yerinde gezilmesi, konaklamanızda tercih ettiğiniz otel veya havaalanına çift yönlü ulaşım da dahil olmak üzere çok çeşitli seçenekler sunuyoruz.


Antalya Oturma İzni

Oturma izinlerinizi güvence altına alalım

Sizi komşumuz olarak görmeyi çok isteriz. Uzman ekibimizden faydalanın ve Türk ikamet iznini almanın stresini azaltın. Bize bırakın, sizin için evrakları ve işlemleri yapıyoruz ve süreyi hızlı bir şekilde tamamlıyoruz.


Trem Global Kamu Yönetimi

Kamu hizmetleri yönetiminizi dış kaynaklardan sağlayın

Mülkünüz için daha yüksek hizmet standartlarına bağlıyız, faturalarınıza ve hizmet kalitenize özellikle dikkat etmekteyiz. Elektrik, su, doğal gaz, internet, TV ve daha fazlası için tüm şebeke operatörlerini düzenli olarak takip ediyoruz.


Trem Global Satış Sonrası Servis

Satış sonrası hizmetlerimizden yararlanın

Satın alma işleminizden sonra dilerseniz size bağlı kalabiliriz. Her mülk bakım gerektirir, Mülkünüzle ilgili tüm sorunların (kiralama olanakları, mülk denetimleri, tadilat vb.) Servisini içeren satış sonrası taahhüdümüzden sizde yararlanabilirsiniz.


Trem Global Gayrimenkul Satış

Mülkünüzün satışında büyük bir getiri elde edin

Mülkünüzü yeniden satmaya mı çalışıyorsunuz? Bize emlak bilgisini (Navigasyon) gönderebilirsiniz. Yerel alıcıyı ve sizlere olumlu geri dönüşleri garanti etmek için en iyi pazarlama stratejilerini biliyoruz. Yeniden satmanın en kolay yolu!


Trem Küresel Tapu

Tapu işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yapın

Hizmetlerimizden faydalanmak için kararınızı verdikten sonra içiniz rahat olsun. Tapu başvurunuz için gereken her şeyi halledeceğiz, her şeyin doğru şekilde yapıldığından emin olacağız ve her adımda bizimle bağlantılı kalmanızı sağlayacağız. Ayrıca yasal süreç boyunca size ücretsiz olarak destek vereceğiz.


Trem Global Legalese

Hukuksal sorunlarınız mı var ?

Yasal sürecin göz korkutucu veya stresli olması gerekmez. Avukatlığı bize bırakın; size hukuksal konularda tavsiyelerde bulunacağız, evrak işlemlerinizi inceleyeceğiz ve mülkünüzdeki anlaşmazlık sorunlarınız için gereken her şeyde size yardımcı olacağız.


Trem Global Yatırım Fırsatları

Yatırım fırsatları hakkında tavsiye alın

Hedeflerinize göre özel olarak uyarlanmış projeler, değerli bilgiler ve uygulanabilir yatırım stratejisi için finansal uzmanlarımıza güvenebilirsiniz. Yatırım sürecinin tüm aşamalarında sizi destekliyoruz ve yatırımlarınızın büyümesini birinci önceliğimiz haline getiriyoruz.


Trem Global Şirketinizi Kaydedin

Bir hafta içinde şirketinizi kurabilirsiniz

Yeminli mali müşavirlerimiz, Türkiye’de bir şirket kurmak için gereken tüm kayıt çemberleri ve yasal gereklilikler konusunda size yardımcı olmaya hazırdır. Şirket kuruluş süreci kolaydır, bir hafta içinde çalışmaya başlayabilirsiniz!


Trem Global Proje Turları

Bültenimizi ve en son pazar haberlerini takip edin

İyi yatırımlar büyük bilgilere dayanır. En son haberler, pazar analizi, tahminler ve beklentiler, profesyonel bilgiler ve daha fazlası ile güncel kalmanızı sağlayan periyodik analiz bültenimizle güncel kalın.


Trem Global Proje Turları

Kolay ve stil ile döşeyin

Mülkünüze eşya yerleştirilmesini sizler için çok daha kolaylaştırıyoruz. Profesyonel mobilya markalarıyla yaptığımız çalışmalar, size özel indirimlerden faydalanmanızı sağlar; ayrıca, teslimatı organize etmekten ve mülk içindeki mobilyaları düzenlemeye kadar her şeyle ilgileneceğiz. Evinize gerçek bir değer katıyoruz.


Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı?

Bizi arayın. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım. 0 554 884 2827